Web Form Design

Navrhujete uživatelská rozhraní a chcete navrhovat efektivní webové formuláře? Tato kniha vám na konkrétních případech a studiích ukáže, jak na to.

Web Form Design

Formuláře umožňují nebo kazí nejdůležitější interakce na webu: nakupování (obchod), registrace (komunita), vkládání dat (účast nebo sdílení) a jakýkoliv další úkol, který vyžaduje vkládání dat. V knize Web Form Design, Luke Wroblewski čerpá z vlastního výzkumu, ze zkušeností během práce ve společnosti Yahoo! a eBay, a také mnoha perspektiv dalších předních designerů v oboru, aby vám ukázal vše potřebné, co potřebujete znát o navrhování efektivních a poutavých webových formulářů.

Tuto knihu by si měl přečíst, a do své knihovny založit, každý, kdo navrhuje webové stránky a aplikace, jejíchž součástí jsou i webové formuláře.

„Napsáním této knihy udělal Luke Wroblewski celému světu obrovskou laskavost. Online formuláře jsou všudypřítomné a všudypřítomné nepříjemné – čímž ale být nemají!

Wroblewski ukázal web designerům, jak prezentovat formuláře, které shromažďují nezbytné informace tak, aby zbytečně neotravovali a neznepříjemňovali život návštěvníkům. Se stručným vysvětlením a jasnými příklady, Luke přestavil jasný způsob, jak dosáhnout lepších webových formulářů. Tato kniha Vám pomůže každý den.“

Alan Cooper, ředitel společnosti Cooper a autor knihy About Face 3

Napsat komentář