Universal Methods of Design

Jakou výzkumnou a designovou metodu vybrat co nejlepší výsledky při tvorbě vašeho produktu? S tím Vám jednoznačně pomůže tato kniha.

Universal Methods of Design

Kniha Universal Methods of Design poskytuje ve stručné a přehledné formě detailní přehled 100 výzkumných metod, technik syntézy a analýzy a výstupů z výzkumu pro tzv. Human-Centered design. Je to ideální příručka pro designéry, pedagogy a studenty.

Ať je už se výzkum stal nedílnou součástí vaší práce nebo vzdělávání nebo zda jste se k němu z nějakých omezení nedostali – nedostatek času, znalostí nebo zdrojů – tuto příručku využijete vždy při jakémkoliv návrhu.

Jednotlivé metody jsou rozebrány až do jejich nejmocnějších podstat ve formátu, které týmům pomohou s jejich výběrem a zapojením do jejich designové kultury, omezeních a procesu.

Kniha mimo jiné nabízí:

  • Odstranění mýtu, že jsou metody uživatelského výzkumu složité a nákladné.
  • Vysvětlení důležitosti designových týmů složených z různých disciplín.
  • Objasnění metod s přesvědčivou vizualizací a případovými studiemi.
  • Popis a charakteristiku jednotlivých metody.
  • Označení využití jednotlivých metod pro vhodnou prioritizaci designové výzkumné strategie.

Tato knížka je opravdu skvělá příručka různých metod, které se mohou designérovi při návrhu produktu hodit. Díky ní už nebudete muset tápat, kdy jakou metodu použít a jaké další metody existují.

„Kniha Universal Methods of Design je neobyčejně užitečný přehled výzkumných a designových metod používaných dnešními špičkovými profesionály. A bude sloužit jako důležitá reference jakémukoliv designérovi potýkajícímu se s velkými problémy. Tato kniha má své místo v knihovně každého designéra, včetně vás!“

David Sherwin, Principal Designér ve společnosti frog and autor knihy Creative Workshop: 80 Challenges to Sharpen Your Design Skills

Napsat komentář