Observing the User Experience

Zajímalo by vás, jak přístupovat navrhovat skvělé produkty díky uživatelskému výzkumu a jaké metody k tomu využít? Pak si určitě přečtete tuto knížku.

Observing the User Experience

Propast mezi tím co si designéry a vývojáři představují pod tím, kdo jsou jejich uživatelé a co dělají, může být největší problém při vývoji produktů. Kniha Observing the User Experience vám pomůže překonat tuto propast pochopením, co vaši uživatelé chtějí a potřebují od vašeho produktu, ale také jestli budou schopni jej použít.

Tato kniha obsahuje plno praktických informací z praxe a představuje úplnou sadu nástrojů a technik, které pomůžou designérům a vývojářům vidět očima jejich uživatelů. Získáte tak do ruky 13 technik pro user experience research, které poslouží jako základ pro vývoj lepších produktů, ať už je to web, software nebo cokoliv pro mobilní zařízení. Kromě toho je kniha napsána s ohledem na reálný vývoj produktů – omezené rozpočty, krátké plány a existující procesy.

Druhé vydání bere v potaz velké změny a vývoj dnešních technologií a přidává nové informace o pozorovacím výzkumu, použitelnosti pro mobile, deníčkové studie, vzdálený výzkum, atd.

Napsat komentář