Designing Interfaces

Zajímá tě návrh uživatelských rozhraní, ať už webu, mobilu nebo desktopových aplikací? Tato kniha ti poskytné konkrétní rady a pomůcky, jak se s tím vypořádat.

Designing Interfaces

Přes všechny dnes dostupné UI toolkity, stále není jednoduché navrhovat dobrá rozhraní aplikací. Tento bestseller je jedním z mála spolehlivých zdrojů, který vám pomůže projít bludištěm návrhových možností. Díky ověřeným a znovu použitelným designovým postupům v uživatelských rozhraní kniha poskytuje řešení bežných návrhových problémů, které si můžete přizpůsobit svým potřebám a situacím.

Toto aktualizované vydání obsahuje také vzory pro návrh mobilních aplikací a sociálních medií, stejně jako pro webové aplikace a software pro desktopy. Každý vzor obsahuje obrázkové příklady a praktické designové rady, které lze okamžitě využít. Zkušení designeři mohou tuto knihu používat jako příručku pro své nápady, nováčkům ukáže směr ve světě návrhu rozhraní a interakcí.

V knize najdete:

  • Návrh poutavých a použitelných rozhraní pro větší jistotu a méně hádání.
  • Dozvíte se o návrhových konceptech, která jsou často nepochopena, např. vizuální hierarchii, navigační vzdálenost nebo použití barev.
  • Získáte doporučení pro konkrétní UI vzory, včetně alternativ a doporučení, kdy je nepoužívat.
  • Mix a kombinace UI nápadů, které uznáte za vhodné.
  • Jasný pohled a dojem z vašeho uživatelského rozhraní s grafickými návrhovými principy a vzory.

„Každý, kdo bere vážně navrhování rozhraní by měl mít tuto knihu na své poličce. Je to nejvíce komplexní a napříč platformami zaměřená kniha vzorů pro rozhraní.“

Dan Saffer, autor knih Designing Gestural Interfaces a Designing for Interaction

Napsat komentář