Brave NUI World

Dotykové ovládání vyžaduje odlišný přístup než ovládání pomocí myši a klávesnice. Poznejte vhodné metody, postupy a nástroje pro návrh dotykového rozhraní.

Brave NUI World

Dotykové ovládání a gesta byla oslavována jako další evoluční krok v interakci člověka s počítačem. Jak se snaží softwarové firmy přehnánět v rozvoji dotykových rozhraní, jsou na designéry kladeny vysoké nároky ve vzdělávání ohledně nových technologií a návrhu nových aspektů user experience designu. Produktoví a interakční designeři, vývojáři a manažeři se již v návrhu uživatelského rozhraní dobře vyznají, ale dotykové rozhraní přidává další úroveň komplexity. Potřebují tak rychlé odkazy a reálné příklady, aby mohli činit správná rozhodnutí při návrhu těchto rozhraní.

Kniha Brave NUI World je první praktickou knihou pro produktové a interační designéry a vývojáře pro návrh dotykového rozhraní. Napsali jí vývojáři prvních průmyslových multidotykových a multiuživatelských produktů. Tato kniha vám dá všechny potřebné nástroje a informace pro zapojení dotykových gest do každodenní práce, která ptředstavuje scénáře, řešení problémů, metafory a techniky, které mají zabránit v dělání chyb. V knize se dozvíte:

  • Jak snadno využít designové postupy pro vytvoření dotykových rozhraní.
  • Různé uživatelské potřeby a kontexty, skutečné úspěchy a neúspěchy z celého světa při návrhu dotykového rozhraní.
  • 30 různých scénářů a praktických úvah pro vytvoření správných rozhodnotí, které vám pomohou vyvarovat se chyb.
  • O budoucnosti NUI.

Napsat komentář