Better Onboarding

Přemýšlíte o tom, jak lidem usnadnit naučení a používání vašeho webu nebo aplikace? Pak si určitě přečtěte tuto knížku.

Udělat dobrý onboarding pro vaše uživatele není jen o tom dát po přihlášení „modál“ se sexy videem. Je to potřeba pořádně promyslet a naplánovat tak, aby to lidem skutečně pomohlo a neblokovalo v jejich práci. Onboarding totiž nemusí být nutně jen pro naprosto nové uživatele, ale i pro ty, kteří se do aplikace vracejí po nějaké době a nebo když třeba přidáte novou funkcionalitu.

Když lidé zkouší používat váš produkt poprvé, co je vlastně přivede zpátky? Onboarding může udělat velký rozdíl v tom, kolik lidí už se nevrátí a kolik se bude pravidelně vracet.

Autorka Krystal Higgins ukazuje, jak skvěle navržený onboarding pomůže vést lidi úspěšně jejich cestou tam, kam potřebují. Získejte praktické rady, návody a techniky pro návrh efektivního pomocníka – ať už pracujete na redesignu, navrhujete nové funkce a nebo plánujete aktualizaci či chcete přivítat lidi, kteří se vracejí.

Zapomeňte na tutoriály, návody a přístupy z minulosti a naučte se jak navrhovat onboarding tak, aby to lidem pomohlo dosáhnout hodnotu v každém jejich kroku.

Napsat komentář