Adaptive Web Design

Přečtěte si o tom, jak udělat web přístupný pro jakékoliv zařízení, jakéhokoliv uživatele i s ohledem na dlouhodobé fungování webu samotného.

Adaptive Web Design

Vytvořit elegentaní a funční weby vyžaduje víc než jen umět kódovat. Díky knize Adaptive Web Design se naučíte, jak využívat tzv. Progressive Enhancement k vytvoření webů schopných fungovat kdekoliv, aniž by se rozbily, byly přístupné pro kohokoliv na jakémkoliv zařízení a které budou navržené tak, aby dobře fungovaly dlouhodobě.

Když pochopíte techniku Progressive Enhanecement, budete mnohem lepší „webaři“, ať už jste tvůrci obsahu, informační architekti, UX designéři, visuální designéři, kodéři, programátoři nebo produkťáci. Umožní vám to totiž vizualizovat uživatelská rozhraní a zážitky jako kontinuum, díky čemuž můžete získat více uživatelů současně s nižšími náklady na rozvoj.

Když si osvojíte principy zmiňované v této knize, uvidíte web zcela novým způsobem a získáte schopnosti, díky kterým budete neocenitelným přínosem pro svého zaměstnavatele, klienty a web samotný.

První vydání této knihy si můžete přečíst online na https://adaptivewebdesign.info/

Napsat komentář